Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Suvirinimo aparatai, įranga: kainos, akcijos - Autoservisų įranga BPG
Suvirinimo aparatai.
 

Suvirinimo aparatai

Automobilių servisuose neišvengiami kėbulo, duslintuvo bei kitų automobilio dalių suvirinimo ir įvairūs litavimo darbai. Paprastai servisuose atliekami kelių rūšių suvirinimo darbai. Jų procesas ir medžiagos, kurias galima išlydyti, priklauso nuo to, koks suvirinimo aparatas naudojamas. Suvirinimo įranga skirstoma į MIG/MAG, TIG, MMA ir taip toliau. Šiandien autoservisuose populiariausi suvirinimo aparatai – tai MIG/MAG ir TIG.

Suvirinimo pusautomačiais atliekamas MIG suvirinimo būdas. Tai yra plieno ar aliuminio virinimas, kai tarp virinamo objekto ir lydžios vielos inertinių dujų (paprastai argono) pagalba apsaugomas susidaręs elektrinis lankas. Šis suvirinimo būdas tinka taip pat ir nerūdijančiam plienui virinti. MIG pusautomatis yra laikomas vienu paprasčiausių būdų virinti stambesnius lakštus ar skardas, tačiau smulkių detalių preciziškai apdoroti nepavyks. Virindami metalo paviršius MIG būdu, nepamirškite apsauginės kaukės, kadangi darbo metu gali išsiskirti meistrui kenksmingi dūmai.

Štai TIG suvirinimo aparatai veikia formuojant elektrinį lanką tarp virinamos medžiagos ir nelydaus volframo elektrodo. Šis virinimo būdas laikomas daug pažangesniu ir kokybiškesniu negu aukščiau aptartas MIG virinimas. Darbo su TIG aparatu metu apsauginės argono dujos saugo suvirinimo aplinką, kaip ir virinant MIG pusautomačiais. Šiuo aparatu galima apdoroti vario, nikelio, aliuminio, titano, plieno, magnio lydinių paviršius. TIG aparatai leidžia išgauti itin kruopščias linijas ir formas virinimo metu – siūlės tampa beveik nepastebimos, todėl tai ypač tinka preciziškiems virinimo darbams atlikti. Rekomenduojame rinktis TELWIN suvirinimo aparatus – šis italų produktas užtikrina optimaliai atliekamą darbą su įvairiais metalais, ilgą tarnavimo laiką ir patogų naudojimąsi.

Suvirinimo įranga, pusautomačiai bei skardos deformacijų tiesinimo įrenginiai šioje prekių kategorijoje parduodami itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat turbūt pastebėjote, jog kai kurioms autoservisų priemonėms taikome akcijas – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams. Mūsų produktus taip pat gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Garantuojame kokybišką suvirinimo įrangą, kurios dėka kiekvieną litavimo ar suvirinimo darbą atliksite tiksliai ir be priekaištų. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisiais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą.

 

Kodėl suvirinimo aparatus verta pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus suvirinimo aparatų ir kitos suvirinimo įrangos asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: kontaktai.

BPG rekomenduoja

AKCIJA! TELWIN Telmig 203/2 TURBO speciali kaina 753EUR 955,46€

Akcijinių prekių kiekis ribotas.

 

Itališkas, galingas suvirinimo aparatas TELWIN Telmig 203/2 TURBO.

Profesionalus prietaisas, skirtas plieno, nerūdijančio plieno bei aliuminio taškiniam ir ištisiniam virinimui.

Suvirinimo pusautomatis TELWIN Telmig 203/2 TURBO (Italija)

Italų gamybos, „Telwin“ firmos suvirinimo aparatas

Suvirinimo aparatas Telwin TIG 422 AC/DC (Italija)

Itališkas suvirinimo aparatas, galintis virinti įvairių rūšių metalą. Tinka plieno, nerūdijančio plieno, titano, vario, nikelio bei aliuminio ir magnio lydinių virinimui.

Suvirinimo aparatas Telwin SUPERIOR TIG 322 816101 (Italija)

Itališkas, daugiau nei 45 metus garsios kompanijos „Telwin“ gaminamas suvirinimo aparatas, kurio patikimumą ir kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001, ISO 14001, CE & OHSAS 18001 sertifikatai.

Suvirinimo aparatas Telwin TIG 222 AC/DC 852031 (Italija)

Itališkas, galingas suvirinimo pusautomatis, turi 3 fazes, oro aušinimą.

Suvirinimo pusautomatis Telwin MASTERMIG 821065 (Italija)