Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Ratų suvedimo stendai, įranga: kainos - Autoservisų įranga BPG
 

Ratų suvedimo stendai

Automobilių ratų suvedimo įranga: pažangių technologijų, kompiuteriniai ratų suvedimo stendai, skirti greitai ratų suvedimo diagnostikai ir atstatymui. Pilna komplektacija: kompiuterinė įranga, programinė įranga, naujausia duomenų bazė. Vokiška, itališka kokybė. Lietuviška kaina.

Ratų suvedimo stendas – tai  kompiuterinis prietaisas, kurio pagalba įmanoma tiksli ir greita automobilio ratų suvedimo diagnostika. Jeigu automobilis turi apie 12-20 colių skersmens ratlankius, tikėtina, jog ratai ir jų ašys yra šiek tiek išvirtę. Tuomet ratų suvedimo įranga gali padėti išmatuoti ašių simetrijos kampą, pasislinkusių ratų nuokrypio kampą ir panašiai. Tai itin pravartus įrenginys tiksliam ratų atstatymui.

Ratų suvedimo įranga šioje prekių kategorijoje parduodama itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga bei ratų suvedimo stendai garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Patrauklia kaina įsigytą aukščiausios kokybės įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.


Kodėl ratų suvedimo stendus, įrangą verta pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus ratų suvedimo stendų asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Kompiuterinis ratų suvedimo stendas HWA-G58, skirtas greitai ratų suvedimo diagnostikai ir atstatymui.

Kompiuterinis ratų suvedimo stendas HWA-G58