Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Ratų (padangų) montavimo, balansavimo staklės, stendai, įranga: kainos, akcijos, nuolaidos - Autoservisų įranga BPG
Ratų (padangų) montavimo ir balansavimo staklės.
 

Ratų (padangų) montavimo ir balansavimo staklės

Prekiaujame funkcionalia ratų montavimo ir balansavimo įranga: ratų montavimo ir balansavimo staklės, skirtos lengvųjų ir komercinių automobilių bei motociklų ratams. Integruota automatinė atstumo ir diametro įvedimo funkcija. Dažnai taikomos nuolaidos ir akcijos visai ratų montavimo įrangai.

>>>>NAUJIENA<<<<

Profesionali itališka montavimo balansavimo įranga SICAM (gamyba nuo 1975m.) - jau BPG sandėliuose. Kaip ir daugumos kitų autoservisų įrengimų - palankiausiomis kainomis klientus stebinsime parduodami ir SICAM įrangą.

Joks automobilis neturės naudos, jeigu jo ratai bus nesubalansuoti, o padangos prastai sumontuotos. Juk automobilių esmė – patogiai ir saugiai nugabenti keleivį iš taško A į tašką B. Tik kokybiškai ir atsakingai sumontavus automobilio ratus bei padangas, bei juos subalansavus galima garantuoti saugų važiavimą transporto priemone. O tam padaryti būtina meistro kompetencija bei kokybiška padangų montavimo įranga, ratų montavimo įranga bei jų balansavimo įranga.

Autoservisuose ir garažuose naudojama įranga – tai padangų montavimo staklės ir ratų montavimo (balansavimo) staklės (stendai). Ratų balansavimas būtinas automobiliams, nuvažiavusiems 10 000 km. Ši rida turi būti atskaitos taškas, pagal kurį reguliariai rekomenduojama pasitikrinti savo automobilio ratų balansą. Iš esmės ratų disbalansas – tai netolygus rato masės pasiskirstymas, kuris dar labiau sustiprėjęs dėl inercijos, sukelia diskomfortą važiavimo metu. Apie tai, kad transporto priemonės ratų masė išsidėsčiusi netolygiai, vairuojančiam praneša automobilio riedėjimo disbalansas (šokčiojama aukštyn-žemyn arba siūbuojama į šonus), jaučiamas važiuojant nuo 80 km per valandą greičiu. Dėl ratų disbalanso bendrai pasunkėja automobilio valdymas. Jeigu posūkiuose jaučiate, kad automobilį „neša“ arba visa transporto priemonė vibruoja, vadinasi verta atlikti ratų balanso ir padangų patikrinimą, kitaip automobilį gali ištikti ir rimtesni gedimai.

Ratų montavimo ir balansavimo staklės gali būti tiek automatinės, tiek pusiau automatinės. Automatinės staklės mėgiamos dėl automatinės atstumo ir diametro įvedimo funkcijos. Itin mėgstamas automobilių ratų staklių gamintojas – italai SICAM, galintis pasiūlyti geriausią produktą už konkurencingą ir kokybę atitinkančią kainą.

Ratų montavimo staklės bei ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams, krovininiams automobiliams, mažajam komerciniam transportui bei motociklams ir net sunkvežimiams šioje prekių kategorijoje parduodamos itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat galite pastebėti, jog kai kurioms autoservisų priemonėms ir kitai specialiai technikai taikome akcijas – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama įranga garažams ir autoservisams. Mūsų produktus taip pat gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisiais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

„Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą.

 

Kodėl ratų montavimo, balansavimo stendai verti pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus ratų montavimo ir balansavimo įrangos asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Sudomino ratų balansavimo ir ratų montavimo įranga? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Stendas, skirtas sunkvežimių ratams balansuoti.

Sunkvežimių ratų balansavimo stendas BPG-MT30

Staklės, skirtos ratų remontui.

Ratų remonto staklės BPG-5700

Automatinis stendas lengvųjų automobilių ratams montuoti.

Automatinis ratų montavimo stendas BPG-203GT

Automatinis stendas ratams montuoti, skirtas lengviesiems automobiliams.

Automatinis ratų montavimo stendas BPG-M24LA

Ratų balansavimo stendas, skirtas specialiai technikai.

Spec.technikos ratų balansavimo stendas BPG-HCTMT56

Ratų balansavimo stendas, skirtas sunkvežimiams ir lengviesiems automobiliams, turintis ratų balansavimo programas.

Sunkvežimių ir lengvųjų automobilių ratų balansavimo stendas BPG-HCTBT40

Automatinės ratų montavimo staklės, skirtos montuoti lengvųjų automobilių, mažojo komercinio transporto ir motociklų ratams.

Populiari įranga dėl gero kainos/kokybės santykio.

Automatinis ratų montavimo stendas BPGSTD-202GT

Pusiau automatinės ratų montavimo staklės, skirtos montuoti lengvųjų automobilių, mažojo komercinio transporto ir motociklų ratams.

Populiari įranga dėl priimtino kainos/kokybės santykio.

Elektroninės ratų montavimo staklės BPGM21E

Funkcionalumu ir kokybe pasižyminčios ratų balansavimo staklės, skirtos lengvųjų, komercinių automobilių ar motociklų ratų remontui.

Integruota automatinė atstumo ir diametro įvedimo funkcija.

Elektroninės ratų balansavimo staklės BPGB25

Kokybiška ratų balansavimo įranga, skirta lengvųjų, komercinių automobilių ar motociklų ratų remontui.

Integruota automatinė atstumo ir diametro įvedimo funkcija.

Geras kainos/kokybės santykis.

Elektroninės ratų balansavimo staklės BPGB15

-22% - nuo 2017-03-01

Patikrintos laiko ir gausybės Lietuvos automechanikų - Ratų montavimo BPGM21E ir balansavimo staklės BPGB15, skirtos lengvųjų, komercinių automobilių ar motociklų ratų remontui.

Ratų balansavimo staklės + Ratų montavimo staklės IŠPARDAVIMAS -22%