Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Oro kompresoriai | Sraigtiniai, stūmokliniai, suspausto oro kompresoriai autoservisams - Autoservisų įranga BPG
 

Oro kompresoriai

Visi BPG rekomenduojami oro kompresoriai (stūmokliniai, sraigtiniai, suspausto oro, mobilūs) yra pilnos komplektacijos, aukštos kokybės (itališki) ir efektyvūs, juos paprasta aptarnauti ir svarbiausia – oro kompresoriai pasižymi prieinama kaina. Skirti garažams, autoservisams, dirbtuvėms.

Šioje prekių kategorijoje galite išsirinkti oro kompresorius automobiliams. Oro kompresoriai – tai neatsiejama automobilių serviso dalis. Jo dėka galima išgauti suspaustą orą, kurio pagrindu dirba pneumatiniai plaktukai, dažymo pulverizatoriai, pompos, šlifavimo įrenginiai ir kiti įrenginiai, būtini automobilių remontui ir apdailai.

Pagrindiniai automobiliniai oro kompresoriai, plačiai naudojami autoservisuose – stūmokliniai ir sraigtiniai. Apdirbtas oras gali tapti puikiu ir galingu įrankiu, padedančiu atlikti svarbius darbus ir veiksmus. Tačiau siekiant, kad šie darbai būtų atlikti kokybiškai, būtina įsitikinti, kad kompresoriaus tiekiamo oro kokybė bus ideali. Oras turi būti švarus ir sausas, norint, jog jis nepakenktų detalėms ir įrangai.

Stūmokliniai suspausto oro kompresoriai yra paprastesnio naudojimo ir laikomi pusiau profesionaliais. Jų išgaunamas slėgis yra apie 10-15 barų. Šių prietaisų minusas yra triukšmingumas darbo metu.

Sraigtiniai kompresoriai yra profesionalaus naudojimo, itin patogūs naudoti ir galingi įrenginiai. Jie itin švarų orą gali gaminti nenutrūkstamai ir yra mėgstami dėl tylaus darbo režimo. Jeigu servise reikalingas oro kompresorius automobilio dažymui, verta rinktis būtent sraigtinį kompresorių – būtent dėl jo teikiamo oro švarumo ir kokybės. Taip pat autoservisų meistrai renkasi šiuos įrenginius dėl jų taupumo ir mažo energijos sunaudojimo. O štai stūmokliniai kompresoriai elektros sueikvoja gerokai daugiau.

Pačiam patogiausiam naudojimui užtikrinti, šiandien kiekvienas oro kompresorius gaminamas su ratukais. Mobilūs kompresoriai padeda meistrui darbą atlikti greitai ir optimaliai. Galima rasti įsigyti tiek itin galingų kompresorių dideliems autoservisams, tiek minimalios, tačiau pakankamos galios kompresorių garažams ir mažesniems servisams. Vienais geriausių ir patikimiausių laikomi italų gamybos GGA kompresoriai, kurie pasižymi padidintu našumu ir ilgaamžiškumu.

Italų kokybės ir geriausius standartus atitinkantys oro kompresoriai šioje prekių kategorijoje parduodami itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat galite pastebėti, jog kai kuriems autoservisų įrenginiams iš šio katalogo taikome akcijas – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis, ne visuomet pasitaikančiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams ir ne tik – mūsų produktus gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą iš geriausių pasaulyje auto įrangos gamintojų.


Kodėl oro kompresorius verta pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus auto oro kompresorių bei kitos įrangos asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Stūmoklinis suspausto oro kompresorius tinka 2-3 darbo vietoms.

Stūmoklinis kompresorius GG 540

BPG rekomenduoja  - nuo 2017-03-01 nuolaida -10% +dovana*

Stūmoklinis suspausto oro kompresorius, padidinto našumo (653l/ min.), dar galingesnis variklis - 4kW, tinka 3-5 darbo vietoms.

Stūmoklinis kompresorius GG 580. Padidinto našumo ir galios! Sumažinta kaina+DOVANA

Stūmoklinis kompresorius

Stūmoklinis kompresorius GG320

BPG rekomenduoja  - nuo 2017-03-01 nuolaida -27%. MAX kokybės už geriausią kainą rinkoje.

Stūmoklinis suspausto oro kompresorius, padidinto našumo (476l/ min.), tinka 2-3 darbo vietoms.

Stūmoklinis kompresorius GG 560. Patenka į TOP prekių sąrašą. Sumažinta kaina -27%!

Stūmoklinis suspausto oro kompresorius.

Stūmoklinis kompresorius 409KR

Skirtas mažiems autoservisams, garažams, nereikalingas suspausto oro vamzdynas, kompresorius mobilus, su ratukais.

Kompresorius stūmoklinis GG240

Skirtas nedideliems autoservisams, garažams, nereikalingas suspausto oro vamzdynas, kompresorius mobilus, su ratukais.

Kompresorius stūmoklinis GG900

Skirtas nedideliems autoservisams, garažams, nereikalingas suspausto oro vamzdynas, kompresorius mobilus, su ratukais.

Kompresorius stūmoklinis GG660