Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Naudinga informacija - Autoservisų įranga BPG
Naudinga informacija
Apie sraigtinius kompresorius plačiau

Sraigtiniai kompresoriai – ilgaamžiai bei taupantys elektros energiją suspausto oro prietaisai. Sraigtiniuose kompresoriuose oras spaudžiamas dviejų besisukančių sraigtų grupės pagalba. Tokio tipo kompresoriai turi daugiau privalumų nei trūkumų. Kaip privalumai yra išskiriami šie:

 

  • Darbo garsas. Kompresoriai dirba labai tyliai.

  • Elektros energijos sunaudojimas. Tam pačiam oro kiekio suspaudimui šie kompresoriai sunaudoja žymiai mažiau elektros energijos.

  • Tarnavimo laikas. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, todėl jį įsigiję, galite būti tikri, kad investavote į ilgai tarnausiantį prietaisą.

  • Darbo trukmė. Prietaisų veikimas galimas 24 valandas per parą.

 

Skaityti daugiau...
 
Stūmokliniai kompresoriai - jų tipai ir kodėl turėtumėt juos pasirinkti?

Renkantis bet kokį pirkinį, mes dažnai apsvarstome keletą alternatyvų, kol išsirenkame priimtiniausią. Jei pirkinys gana brangus, paieškai skiriame nemažai laiko, kad įsigytu daiktu liktume patenkinti. Uždavus klausimą apie ieškomo kompresoriaus charakteristiką, dažnai įvardijami tokie kriterijai kaip „galingiausias“ ir „telpantis į garažą“, kurie nėra pakankamai išsamūs, jei labiausiai domina patikimumas. Svarbiausia renkantis kompresorių yra apibrėžti, kokiam tikslui jis bus naudojamas, o tik tuomet plačiau gilintis į technines savybes.

Kalbant apie kompresorių rūšis, ypač plačiai paplitę stūmokliniai kompresoriai. Ši grupė yra mėgiama dėl pigumo ir transportavimo paprastumo. Šios savybės yra didžiausias stūmoklinių kompresorių privalumas lyginant juos su sraigtiniais, kurie yra gerokai triukšmingesni, sunaudojantys daugiau elektros energijos.

 

Skaityti daugiau...
 
Ratų disbalansas – smulkmena ar problema?

Ratų disbalansas – netolygus automobilio rato masės išsidėstymas. Ši problema dažniausiai atsiranda dėl rato sudedamųjų dalių nesimetriškumo. Tai viena dažniausių, ganėtinai smulkių, bet autoservise spręstinų problemų. Neskyrus šiam nesklandumui pakankamai dėmesio, galima sulaukti rimtesnių bėdų.

 

Koks poveikis jaučiamas esant ratų disbalansui?

 

Ratų disbalansas geriausiai jaučiamas važiuojant 80 kilometrų per valandą ar didesniu greičiu. Žinoma, tai priklauso ir nuo paties automobilio, keleivių bei vežamo inventoriaus svorio bei kelio dangos. Dėl šių priežasčių greičio disbalanso pajutimo riba gali skirtis net iki 2 kartų (jei kalbėtume apie greitį).

Disbalanso metu automobilio valdymas ypač suprastėja posūkiuose, kai ratai yra sukami palei posūkio ašį, tokiu atveju juntamas transporto priemonės vibravimas ar „nešimas“ į vieną arba kitą pusę.

 

Skaityti daugiau...
 
Padangų montavimo ypatumai – ką privalu žinoti kiekvienam?

Yra du laikotarpiai, kuomet šalis būna apimta padangų montavimo karštinės: balandžio 1 – 10 ir lapkričio 1 – 10 dienos. Tuomet visi kaip pašėlę puola rūpintis jau nusidėvėjusių padangų keitimu. Vieni tai daro patys, kiti ieško specialistų pagalbos.

Gali pasirodyti, kad padangų montavimas yra gana paprastas procesas, bet iš tikrųjų ši operacija yra gerokai sudėtingesnė nei iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties padangų montavimas turėtų būti patikėtas tikram profesionalui, kuris yra ne tik susipažinęs, bet ir labai gerai išmano montavimo taisykles, tvarką ir turi tinkamą padangų montavimo įrangą. Yra keletas svarbių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti užsiimant montavimu:

 

  • Padangos vidaus ir išorės patikra. Ji būtina siekiant nustatyti bet kokius nukrypimus nuo normos.

  • Laikymasis gamintojo rekomendacijų. Padangų gamintojai pateikia rekomendacijas apie struktūrą, matmenis, apkrovos bei greičio indeksus, kurių privaloma laikytis.

  • Montavimo tvarkos laikymasis. Padangų montavimą reikia atlikti tam tikra reikalavimus atitinkančia seka.

 

Skaityti daugiau...
 
Verslo ABC paprastai: pirmasis verslas - autoservisas

Pratarmė:

Pradžiai šiek tiek statistikos:

a) Pirmąjį 2013 metų ketvirtį nedarbas Lietuvoje buvo 13,1%, o jaunimo tarpe siekė 22,7 %,

b) Naujo verslo steigimu susidomėję 54 % lietuvių (didžiausias procentas Baltijos Šalyse).

 

Vietoje to, kad krautis lagaminus ar laukti valstybės malonės pabandysime suimti savo likimą į savo rankas. Ko gi mums trūksta? Pagrindinės nuosavo verslo atidėliojimo priežastys yra nesėkmės baimė, verslo žinių, kitiems vertingų įgūdžių ar pradinių finansų trūkumas. Priežastys gal ir svarios, tačiau nebūtina iš karto orientuotis į svajonę sukurti galingą, tarptautiniu mastu žinomą korporaciją. Pradžiai galima taikytis ir į kažką žemiškesnio. Pvz. nuosavą pirmą autoservisą.

 

Lietuva, lyginant su kitomis Baltijos šalimis turi didžiausią (1,87 mln. registruotų transporto priemonių metų pradžioje), bet seniausią automobilių parką (amžiaus vidurkis siekia beveik 15 metų). Taigi, potencialių klientų pilni kiemai. O ir faktas, kad paskambinus į gerą autoservisą, neretai tenka palaukti ir eilėse veikia padrąsinančiai.

 

Skaityti daugiau...