Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Kondicionierių pildymo įranga, stotelės: kainos, akcijos - Autoservisų įranga BPG
 

Kondicionierių pildymo įranga

Prekiaujame kondicionierių pildymo įranga, patvirtinta žinomų automobilių gamintojų (MERCEDES-BENZ, KIA, TOYOTA, OPEL, HYUNDAI ir kt.). Automatinės kondicionierių aptarnavimo stotelės – aukščiausios kokybės kondicionierių pildymo įranga už lietuvišką kainą.

Vasaros metu bene populiariausia paslauga automobilių servisuose – tai oro kondicionavimo sistemos automobiliuose priežiūra, kurios metu naudojama kondicionierių pildymo įranga ir automobiliai pripildomi freonu, užtikrinančiu komfortą automobilio salone karštomis dienomis. Tiksliai ir apskaičiuotai šį darbą atlieka meistras, naudodamasis automatine kondicionierių aptarnavimo stotele.

Moderni kondicionierių pildymo įranga turi tokias automatines funkcijas, kaip tepalų atskyrimas, užpylimas, vakuumo laiko programavimas, signalizavimas apie būtinybę pakeisti filtrą ir panašiai. Kondicionierių pildymo stotelė turėtų būti kiekviename automobilių servise.

Kondicionierių pildymo įranga šioje prekių kategorijoje parduodama itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodamos automatinės kondicionierių pildymo stotelės (aptarnavimo stotelės) garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Patrauklia kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

 

Kodėl kondicionierių pildymo įrangą verta pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus kondicionierių pildymo įrangos asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė Clever134

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė HM-12

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė ACS 650

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė

Automatinė kondicionierių aptarnavimo stotelė HM-10