Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Automobilių dažymo kameros: kainos - Autoservisų įranga BPG
 

Automobilių dažymo kameros

Modernios, kompiuteriais valdomos, infraraudonaisiais spinduliais arba specialiomis lempomis džiovinamos lengvųjų automobilių dažymo kameros.

Automobilių servisų veikla - tai ne tik vidaus įrangos darbai ir remontas, bet ir estetinis transporto priemonių tvarkymas. Kiekviename servise įrengta automobilių dažymo kamera ir kita auto dažymo įranga užtikrina, kad transporto priemonės kėbulas būtų idealiai lygaus paviršiaus ir tolygios spalvos. Kartais dažymo kamera automobiliams atlieka ir tokias funkcijas kaip džiovinimas, kadangi jose įtaisytos specialios lempos.

Šioje prekių kategorijoje automobilių dažymo įranga parduodama itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga bei dažymo kameros garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Patrauklia kaina įsigytos dažymo kameros greitai ir operatyviai bus pristatytos nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.


Kodėl verta pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus automobilių dažymo kamerų asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.