Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Autoservisų įrangos katalogas - Autoservisų įranga BPG

Autoservisų įrangos katalogas

Platus žinomų gamintojų, nuolat atnaujinamas autoservisų įrangos asortimentas - Jūsų sėkmingai veiklai.

Reikia profesionalaus patarimo? Nerandate, ko ieškote? Ieškote geros kainos?

Kreipkitės tiesiogiai: Marius, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , 8643 43444.

Automobiliniai keltuvai, domkratai

Automobiliniai keltuvai, domkratai

Elektro-hidrauliniai dviejų kolonų automobiliniai keltuvai, keturių kolonų, žirkliniai ir duobiniai keltuvai automobiliui. Tyliai veikiantys domkratai, keliantys net labai žemas transporto priemones. Mūsų keltuvai automobiliui išsiskiria italų, vokiečių kokybe ir lietuviška kaina.

Turbūt sunku įsivaizduoti automobilių servisą, kuriame nebūtų elementarios automobilių remonto įrangos ir kitų prietaisų, garantuojančių kokybiškai ir profesionaliai atliekamą darbą. Neatsiejama automobilių serviso dalis – tai automobiliniai keltuvai arba domkratai. Ši įranga – tai specialios automobilių kėlimo platformos, kurių dėka mašinų remontas atliekamas daug paprasčiau ir efektyviau. Juk dauguma svarbiausių automobiliams ar sunkvežimiams atliekamų darbų yra atliekami po transporto priemone.  Taip pat yra atskirai naudojami variklių keltuvai, skirti saugiai iš automobilio iškelti variklį, norint jį pakeisti.

Keltuvai automobiliams arba automobiliniai domkratai gali būti kelių tipų – dviejų kolonų, keturių kolonų, pneumatiniai, elektrohidrauliniai, hidrauliniai, žirkliniai ar pavarų dėžės hidraulinis keltuvas. Dažniausiai autoservisuose naudojami dviejų kolonų auto keltuvai. Tačiau kiti meistrai puikiai naudojasi ir žirkliniais ar elektrohidrauliniais pakelėjais. Taip pat kai kurių mėgstami yra duobiniai keltuvai, patogūs naudoti servisuose su specialia duobe garaže. Iš esmės auto keltuvai reikalingiausi ratų suvedimui, tačiau pasitarnauja atliekant ir kitus darbus autoservisuose.

Kiekvienas automobilio domkratas ar auto keltuvas skiriasi daugeliu parametrų ir funkcijų – pakėlėjai gali skirtis kėlimo galia, atramos ilgiu ir veikimo principu.

Automobilių keltuvų kėlimo galia paprastai yra apie 3-4 tonos. Lengvieji automobiliai nesiekia tokio svorio, todėl automobilinis keltuvas su tokia kėlimo galia yra gana galingas ir visiškai pakankamas naudoti servisams. Atramos ilgis turėtų būti pasirenkamas priklausomai nuo to, kokias transporto priemones kelsite. Ilgiems mikroautobusams kelti reikalingi keltuvai su ne trumpesne atrama negu 1600 cm. Kiekvieno keltuvo ar domkrato instrukcijoje nurodytas gamintojo rekomenduojamas keliamas svoris ir transporto priemonės matmenys, tad siūlome atkreipti dėmesį į šiuos parametrus ir kelti remontuojamą transporto priemonę saugiai. Pagal veikimo principą skiriami hidrauliniai (veikiantys vandens slėgiu), pneumatiniai (veikia oro pagalvių dėka), elektrohidraulinis ir kitokie keltuvai.

Auto moto keltuvai šioje prekių kategorijoje parduodami itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Prekiaujame pripažintų gamintojų (HCT Technology, Nussbaum, Herrmann) įranga. Taip pat galite pastebėti, jog kai kurioms autoservisų priemonėms taikome akciją – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams ir ne tik – mūsų produktus gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisiais. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą.

 

Kodėl čia perkami domkratai yra vertingas pirkinys?

 • Automobilių keltuvai pristatomi “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame automobilių keltuvų, kitos įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Mūsų automobiliniai keltuvai turi ypač platų asortimentą;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Domina domkratai, jų techniniai duomenys ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: kontaktai.

Išmetamųjų dujų surinkimo įranga

Išmetamųjų dujų surinkimo įranga

Prekiaujame išmetamųjų dujų surinkimo įranga : nusiurbimo ventiliatoriai ir kanalai, užspaudžiami žarnų antgaliai, išmetamųjų dujų nusiurbimo antgaliai ir kanalai stumdomoms žarnoms, nusiurbimo ritės, skirtos naudoti automobiliams ir motociklams.

Kodėl verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus išmetamųjų dujų surinkimo įrangos bei įrankių asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Oro kompresoriai

Oro kompresoriai

Visi BPG rekomenduojami oro kompresoriai (stūmokliniai, sraigtiniai, suspausto oro, mobilūs) yra pilnos komplektacijos, aukštos kokybės (itališki) ir efektyvūs, juos paprasta aptarnauti ir svarbiausia – oro kompresoriai pasižymi prieinama kaina. Skirti garažams, autoservisams, dirbtuvėms.

Šioje prekių kategorijoje galite išsirinkti oro kompresorius automobiliams. Oro kompresoriai – tai neatsiejama automobilių serviso dalis. Jo dėka galima išgauti suspaustą orą, kurio pagrindu dirba pneumatiniai plaktukai, dažymo pulverizatoriai, pompos, šlifavimo įrenginiai ir kiti įrenginiai, būtini automobilių remontui ir apdailai.

Pagrindiniai automobiliniai oro kompresoriai, plačiai naudojami autoservisuose – stūmokliniai ir sraigtiniai. Apdirbtas oras gali tapti puikiu ir galingu įrankiu, padedančiu atlikti svarbius darbus ir veiksmus. Tačiau siekiant, kad šie darbai būtų atlikti kokybiškai, būtina įsitikinti, kad kompresoriaus tiekiamo oro kokybė bus ideali. Oras turi būti švarus ir sausas, norint, jog jis nepakenktų detalėms ir įrangai.

Stūmokliniai suspausto oro kompresoriai yra paprastesnio naudojimo ir laikomi pusiau profesionaliais. Jų išgaunamas slėgis yra apie 10-15 barų. Šių prietaisų minusas yra triukšmingumas darbo metu.

Sraigtiniai kompresoriai yra profesionalaus naudojimo, itin patogūs naudoti ir galingi įrenginiai. Jie itin švarų orą gali gaminti nenutrūkstamai ir yra mėgstami dėl tylaus darbo režimo. Jeigu servise reikalingas oro kompresorius automobilio dažymui, verta rinktis būtent sraigtinį kompresorių – būtent dėl jo teikiamo oro švarumo ir kokybės. Taip pat autoservisų meistrai renkasi šiuos įrenginius dėl jų taupumo ir mažo energijos sunaudojimo. O štai stūmokliniai kompresoriai elektros sueikvoja gerokai daugiau.

Pačiam patogiausiam naudojimui užtikrinti, šiandien kiekvienas oro kompresorius gaminamas su ratukais. Mobilūs kompresoriai padeda meistrui darbą atlikti greitai ir optimaliai. Galima rasti įsigyti tiek itin galingų kompresorių dideliems autoservisams, tiek minimalios, tačiau pakankamos galios kompresorių garažams ir mažesniems servisams. Vienais geriausių ir patikimiausių laikomi italų gamybos GGA kompresoriai, kurie pasižymi padidintu našumu ir ilgaamžiškumu.

Italų kokybės ir geriausius standartus atitinkantys oro kompresoriai šioje prekių kategorijoje parduodami itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat galite pastebėti, jog kai kuriems autoservisų įrenginiams iš šio katalogo taikome akcijas – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis, ne visuomet pasitaikančiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams ir ne tik – mūsų produktus gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą iš geriausių pasaulyje auto įrangos gamintojų.


Kodėl oro kompresorius verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus auto oro kompresorių bei kitos įrangos asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Kondicionierių pildymo įranga

Kondicionierių pildymo įranga

Prekiaujame kondicionierių pildymo įranga, patvirtinta žinomų automobilių gamintojų (MERCEDES-BENZ, KIA, TOYOTA, OPEL, HYUNDAI ir kt.). Automatinės kondicionierių aptarnavimo stotelės – aukščiausios kokybės kondicionierių pildymo įranga už lietuvišką kainą.

Vasaros metu bene populiariausia paslauga automobilių servisuose – tai oro kondicionavimo sistemos automobiliuose priežiūra, kurios metu naudojama kondicionierių pildymo įranga ir automobiliai pripildomi freonu, užtikrinančiu komfortą automobilio salone karštomis dienomis. Tiksliai ir apskaičiuotai šį darbą atlieka meistras, naudodamasis automatine kondicionierių aptarnavimo stotele.

Moderni kondicionierių pildymo įranga turi tokias automatines funkcijas, kaip tepalų atskyrimas, užpylimas, vakuumo laiko programavimas, signalizavimas apie būtinybę pakeisti filtrą ir panašiai. Kondicionierių pildymo stotelė turėtų būti kiekviename automobilių servise.

Kondicionierių pildymo įranga šioje prekių kategorijoje parduodama itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodamos automatinės kondicionierių pildymo stotelės (aptarnavimo stotelės) garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Patrauklia kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

 

Kodėl kondicionierių pildymo įrangą verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus kondicionierių pildymo įrangos asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Automobilių dažymo kameros

Automobilių dažymo kameros

Modernios, kompiuteriais valdomos, infraraudonaisiais spinduliais arba specialiomis lempomis džiovinamos lengvųjų automobilių dažymo kameros.

Automobilių servisų veikla - tai ne tik vidaus įrangos darbai ir remontas, bet ir estetinis transporto priemonių tvarkymas. Kiekviename servise įrengta automobilių dažymo kamera ir kita auto dažymo įranga užtikrina, kad transporto priemonės kėbulas būtų idealiai lygaus paviršiaus ir tolygios spalvos. Kartais dažymo kamera automobiliams atlieka ir tokias funkcijas kaip džiovinimas, kadangi jose įtaisytos specialios lempos.

Šioje prekių kategorijoje automobilių dažymo įranga parduodama itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga bei dažymo kameros garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Patrauklia kaina įsigytos dažymo kameros greitai ir operatyviai bus pristatytos nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.


Kodėl verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus automobilių dažymo kamerų asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus.
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis.
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatai

Automobilių servisuose neišvengiami kėbulo, duslintuvo bei kitų automobilio dalių suvirinimo ir įvairūs litavimo darbai. Paprastai servisuose atliekami kelių rūšių suvirinimo darbai. Jų procesas ir medžiagos, kurias galima išlydyti, priklauso nuo to, koks suvirinimo aparatas naudojamas. Suvirinimo įranga skirstoma į MIG/MAG, TIG, MMA ir taip toliau. Šiandien autoservisuose populiariausi suvirinimo aparatai – tai MIG/MAG ir TIG.

Suvirinimo pusautomačiais atliekamas MIG suvirinimo būdas. Tai yra plieno ar aliuminio virinimas, kai tarp virinamo objekto ir lydžios vielos inertinių dujų (paprastai argono) pagalba apsaugomas susidaręs elektrinis lankas. Šis suvirinimo būdas tinka taip pat ir nerūdijančiam plienui virinti. MIG pusautomatis yra laikomas vienu paprasčiausių būdų virinti stambesnius lakštus ar skardas, tačiau smulkių detalių preciziškai apdoroti nepavyks. Virindami metalo paviršius MIG būdu, nepamirškite apsauginės kaukės, kadangi darbo metu gali išsiskirti meistrui kenksmingi dūmai.

Štai TIG suvirinimo aparatai veikia formuojant elektrinį lanką tarp virinamos medžiagos ir nelydaus volframo elektrodo. Šis virinimo būdas laikomas daug pažangesniu ir kokybiškesniu negu aukščiau aptartas MIG virinimas. Darbo su TIG aparatu metu apsauginės argono dujos saugo suvirinimo aplinką, kaip ir virinant MIG pusautomačiais. Šiuo aparatu galima apdoroti vario, nikelio, aliuminio, titano, plieno, magnio lydinių paviršius. TIG aparatai leidžia išgauti itin kruopščias linijas ir formas virinimo metu – siūlės tampa beveik nepastebimos, todėl tai ypač tinka preciziškiems virinimo darbams atlikti. Rekomenduojame rinktis TELWIN suvirinimo aparatus – šis italų produktas užtikrina optimaliai atliekamą darbą su įvairiais metalais, ilgą tarnavimo laiką ir patogų naudojimąsi.

Suvirinimo įranga, pusautomačiai bei skardos deformacijų tiesinimo įrenginiai šioje prekių kategorijoje parduodami itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat turbūt pastebėjote, jog kai kurioms autoservisų priemonėms taikome akcijas – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams. Mūsų produktus taip pat gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Garantuojame kokybišką suvirinimo įrangą, kurios dėka kiekvieną litavimo ar suvirinimo darbą atliksite tiksliai ir be priekaištų. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisiais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą.

 

Kodėl suvirinimo aparatus verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus suvirinimo aparatų ir kitos suvirinimo įrangos asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: kontaktai.

Ratų (padangų) montavimo ir balansavimo staklės

Ratų (padangų) montavimo ir balansavimo staklės

Prekiaujame funkcionalia ratų montavimo ir balansavimo įranga: ratų montavimo ir balansavimo staklės, skirtos lengvųjų ir komercinių automobilių bei motociklų ratams. Integruota automatinė atstumo ir diametro įvedimo funkcija. Dažnai taikomos nuolaidos ir akcijos visai ratų montavimo įrangai.

>>>>NAUJIENA<<<<

Profesionali itališka montavimo balansavimo įranga SICAM (gamyba nuo 1975m.) - jau BPG sandėliuose. Kaip ir daugumos kitų autoservisų įrengimų - palankiausiomis kainomis klientus stebinsime parduodami ir SICAM įrangą.

Joks automobilis neturės naudos, jeigu jo ratai bus nesubalansuoti, o padangos prastai sumontuotos. Juk automobilių esmė – patogiai ir saugiai nugabenti keleivį iš taško A į tašką B. Tik kokybiškai ir atsakingai sumontavus automobilio ratus bei padangas, bei juos subalansavus galima garantuoti saugų važiavimą transporto priemone. O tam padaryti būtina meistro kompetencija bei kokybiška padangų montavimo įranga, ratų montavimo įranga bei jų balansavimo įranga.

Autoservisuose ir garažuose naudojama įranga – tai padangų montavimo staklės ir ratų montavimo (balansavimo) staklės (stendai). Ratų balansavimas būtinas automobiliams, nuvažiavusiems 10 000 km. Ši rida turi būti atskaitos taškas, pagal kurį reguliariai rekomenduojama pasitikrinti savo automobilio ratų balansą. Iš esmės ratų disbalansas – tai netolygus rato masės pasiskirstymas, kuris dar labiau sustiprėjęs dėl inercijos, sukelia diskomfortą važiavimo metu. Apie tai, kad transporto priemonės ratų masė išsidėsčiusi netolygiai, vairuojančiam praneša automobilio riedėjimo disbalansas (šokčiojama aukštyn-žemyn arba siūbuojama į šonus), jaučiamas važiuojant nuo 80 km per valandą greičiu. Dėl ratų disbalanso bendrai pasunkėja automobilio valdymas. Jeigu posūkiuose jaučiate, kad automobilį „neša“ arba visa transporto priemonė vibruoja, vadinasi verta atlikti ratų balanso ir padangų patikrinimą, kitaip automobilį gali ištikti ir rimtesni gedimai.

Ratų montavimo ir balansavimo staklės gali būti tiek automatinės, tiek pusiau automatinės. Automatinės staklės mėgiamos dėl automatinės atstumo ir diametro įvedimo funkcijos. Itin mėgstamas automobilių ratų staklių gamintojas – italai SICAM, galintis pasiūlyti geriausią produktą už konkurencingą ir kokybę atitinkančią kainą.

Ratų montavimo staklės bei ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams, krovininiams automobiliams, mažajam komerciniam transportui bei motociklams ir net sunkvežimiams šioje prekių kategorijoje parduodamos itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat galite pastebėti, jog kai kurioms autoservisų priemonėms ir kitai specialiai technikai taikome akcijas – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama įranga garažams ir autoservisams. Mūsų produktus taip pat gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisiais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

„Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą.

 

Kodėl ratų montavimo, balansavimo stendai verti pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus ratų montavimo ir balansavimo įrangos asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Sudomino ratų balansavimo ir ratų montavimo įranga? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Ratų remonto medžiagos

Ratų remonto medžiagos

Aukštos kokybės vulkanizavimo / ratų remonto medžiagos: ventiliai, balansavimo svareliai ratų (padangų) remontui bei cheminės ratų remonto, vulkanizavimo medžiagos už prieinamą kainą.


Svarelio pavadinimas

Vnt.dėžėje

Svarelis kalamas 5g

100

Svarelis kalamas 10 g

100

Svarelis kalamas 15 g

100

Svarelis kalamas 20 g

100

Svarelis kalamas 25 g

100

Svarelis kalamas 30 g

100

Svarelis kalamas 35 g

50

Svarelis kalamas 40 g

50

Svarelis kalamas alu 5 g

100

Svarelis kalamas alu 10 g

100

Svarelis kalamas alu 15 g

100

Svarelis kalamas alu 20 g

100

Svarelis kalamas alu 25 g

100

Svarelis kalamas alu 30 g

100

Svarelis kalamas alu 35 g

50

Svarelis kalamas alu 40 g

50

Klijuojamas svarelis 60g.

100

 

Kodėl ratų remonto medžiagos vertos pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus ratų remonto medžiagų asortimentas (ventiliai, balansavimo svareliai, ratų remonto vulkanizavimo medžiagos);
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Įrankiai autoservisams, automobilių remontui

Įrankiai autoservisams, automobilių remontui

Tvirti ir ilgaamžiai, italų ir vokiečių kokybės įrankiai profesionalams: įrankių komplektai ir įrankių vežimėliai automobilių remontui (važiuoklės remontui, variklio remontui, kėbulo remontui), autoservisams. Įrankiai komplektuojami specialiuose stalčių dėkluose. Užsisakant įrankių rinkinius – taikomos palankios kainos.


Kodėl profesionalūs įrankiai autoservisams verti pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus automobilių remonto įrankių ir įrankių vežimėlių asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įranga

Automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įranga

Italų, vokiečių kokybės automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įranga: pažangių technologijų kėbulų lyginimo stendai, kėlimo platformos, kėbulo taškų matavimo sistemos, kėbulo geometrijos atstatymo įtaisai. Itališki, vokiški automobilių kėbulo atstatymo įrenginiai - už lietuvišką kainą.

Automobilių geometrijos atstatymo stendas yra skirtas, kai transporto priemonei sutvarkyti po didesnių eismo įvykių reikalinga kėbulo lyginimo įranga. Kuo daugiau deformuotas yra automobilis, tuo kruopštesnio darbo ir patikimesnės įrangos reikia jo atstatymui. Automobilio tampymo stendas arba kėbulo tampymo stendas – būtina įranga autoservisuose, kadangi tik šio prietaiso pagalba galima smarkiai deformuotam automobiliui grąžinti senąją formą.

Automobilių geometrijos atstatymo stendas šioje prekių kategorijoje parduodamas itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Automobilio geometrijos tampymo stendas, įsigytas patrauklia kaina, greitai ir operatyviai bus pristatytas nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

 

Kodėl kėbulo geometrijos atstatymo įrangą verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įrangos asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Alyvų ir tepalų tiekimo įranga

Alyvų ir tepalų tiekimo įranga

Itališka ir vokiška alyvų ir tepalų tiekimo įranga autoservisams: mobilūs alyvos išpilstymo komplektai ir skirstymo įrenginiai, mechaninės, rotorinės pompos, mobilūs alyvos skirstymo įrenginiai, skysčių surinkimo talpos. Viskas lietuviškomis, konkurencingomis kainomis.

Kodėl verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus alyvų ir tepalų tiekimo įrangos asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.


Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Ratų suvedimo stendai

Ratų suvedimo stendai

Automobilių ratų suvedimo įranga: pažangių technologijų, kompiuteriniai ratų suvedimo stendai, skirti greitai ratų suvedimo diagnostikai ir atstatymui. Pilna komplektacija: kompiuterinė įranga, programinė įranga, naujausia duomenų bazė. Vokiška, itališka kokybė. Lietuviška kaina.

Ratų suvedimo stendas – tai  kompiuterinis prietaisas, kurio pagalba įmanoma tiksli ir greita automobilio ratų suvedimo diagnostika. Jeigu automobilis turi apie 12-20 colių skersmens ratlankius, tikėtina, jog ratai ir jų ašys yra šiek tiek išvirtę. Tuomet ratų suvedimo įranga gali padėti išmatuoti ašių simetrijos kampą, pasislinkusių ratų nuokrypio kampą ir panašiai. Tai itin pravartus įrenginys tiksliam ratų atstatymui.

Ratų suvedimo įranga šioje prekių kategorijoje parduodama itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga bei ratų suvedimo stendai garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Patrauklia kaina įsigytą aukščiausios kokybės įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.


Kodėl ratų suvedimo stendus, įrangą verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus ratų suvedimo stendų asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Kita įranga autoservisams

Kita įranga autoservisams

Lazeriniai šviesų reguliavimo stendai ir kita auto servisų įranga. Ieškote autoservisams reikalingos prekės, tačiau nerandate? Kreipkitės tiesiogiai į mus: Kontaktai.

Kodėl verta pirkti pas mus?

 • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
 • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
 • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
 • Ypač platus auto servisų įrangos bei įrankių asortimentas;
 • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
 • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
 • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
 • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
 • Aptarnaujame Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose.