Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Kėbulo geometrijos atstatymo įranga, stendai: kainos - Autoservisų įranga BPG
 

Automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įranga

Italų, vokiečių kokybės automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įranga: pažangių technologijų kėbulų lyginimo stendai, kėlimo platformos, kėbulo taškų matavimo sistemos, kėbulo geometrijos atstatymo įtaisai. Itališki, vokiški automobilių kėbulo atstatymo įrenginiai - už lietuvišką kainą.

Automobilių geometrijos atstatymo stendas yra skirtas, kai transporto priemonei sutvarkyti po didesnių eismo įvykių reikalinga kėbulo lyginimo įranga. Kuo daugiau deformuotas yra automobilis, tuo kruopštesnio darbo ir patikimesnės įrangos reikia jo atstatymui. Automobilio tampymo stendas arba kėbulo tampymo stendas – būtina įranga autoservisuose, kadangi tik šio prietaiso pagalba galima smarkiai deformuotam automobiliui grąžinti senąją formą.

Automobilių geometrijos atstatymo stendas šioje prekių kategorijoje parduodamas itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Taip pat nuolatos taikome įvairias akcijas savo prekėms– tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Automobilio geometrijos tampymo stendas, įsigytas patrauklia kaina, greitai ir operatyviai bus pristatytas nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

 

Kodėl kėbulo geometrijos atstatymo įrangą verta pirkti pas mus?

  • Pristatymas “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Ypač platus automobilių kėbulo geometrijos atstatymo įrangos asortimentas;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Ieškote konkrečios prekės ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: Kontaktai.

Kėbulo geometrijos atstatymo įrenginys.

Kėbulo geometrijos atstatymo įrenginys HCTFA2

Kėbulo geometrijos atstatymo įrenginys.

Kėbulo geometrijos atstatymo įrenginys HCTDL800