Warning: Creating default object from empty value in /home/kavosapar/domains/autoservisuiranga.com/public_html/administrator/components/com_joomfish/tables/JFLanguage.php on line 416
Automobiliniai keltuvai, domkratai: kainos - Autoservisų įranga BPG
 

Automobiliniai keltuvai, domkratai

Elektro-hidrauliniai dviejų kolonų automobiliniai keltuvai, keturių kolonų, žirkliniai ir duobiniai keltuvai automobiliui. Tyliai veikiantys domkratai, keliantys net labai žemas transporto priemones. Mūsų keltuvai automobiliui išsiskiria italų, vokiečių kokybe ir lietuviška kaina.

Turbūt sunku įsivaizduoti automobilių servisą, kuriame nebūtų elementarios automobilių remonto įrangos ir kitų prietaisų, garantuojančių kokybiškai ir profesionaliai atliekamą darbą. Neatsiejama automobilių serviso dalis – tai automobiliniai keltuvai arba domkratai. Ši įranga – tai specialios automobilių kėlimo platformos, kurių dėka mašinų remontas atliekamas daug paprasčiau ir efektyviau. Juk dauguma svarbiausių automobiliams ar sunkvežimiams atliekamų darbų yra atliekami po transporto priemone.  Taip pat yra atskirai naudojami variklių keltuvai, skirti saugiai iš automobilio iškelti variklį, norint jį pakeisti.

Keltuvai automobiliams arba automobiliniai domkratai gali būti kelių tipų – dviejų kolonų, keturių kolonų, pneumatiniai, elektrohidrauliniai, hidrauliniai, žirkliniai ar pavarų dėžės hidraulinis keltuvas. Dažniausiai autoservisuose naudojami dviejų kolonų auto keltuvai. Tačiau kiti meistrai puikiai naudojasi ir žirkliniais ar elektrohidrauliniais pakelėjais. Taip pat kai kurių mėgstami yra duobiniai keltuvai, patogūs naudoti servisuose su specialia duobe garaže. Iš esmės auto keltuvai reikalingiausi ratų suvedimui, tačiau pasitarnauja atliekant ir kitus darbus autoservisuose.

Kiekvienas automobilio domkratas ar auto keltuvas skiriasi daugeliu parametrų ir funkcijų – pakėlėjai gali skirtis kėlimo galia, atramos ilgiu ir veikimo principu.

Automobilių keltuvų kėlimo galia paprastai yra apie 3-4 tonos. Lengvieji automobiliai nesiekia tokio svorio, todėl automobilinis keltuvas su tokia kėlimo galia yra gana galingas ir visiškai pakankamas naudoti servisams. Atramos ilgis turėtų būti pasirenkamas priklausomai nuo to, kokias transporto priemones kelsite. Ilgiems mikroautobusams kelti reikalingi keltuvai su ne trumpesne atrama negu 1600 cm. Kiekvieno keltuvo ar domkrato instrukcijoje nurodytas gamintojo rekomenduojamas keliamas svoris ir transporto priemonės matmenys, tad siūlome atkreipti dėmesį į šiuos parametrus ir kelti remontuojamą transporto priemonę saugiai. Pagal veikimo principą skiriami hidrauliniai (veikiantys vandens slėgiu), pneumatiniai (veikia oro pagalvių dėka), elektrohidraulinis ir kitokie keltuvai.

Auto moto keltuvai šioje prekių kategorijoje parduodami itin patrauklia kaina, kurią sužinoti galite susisiekę su mumis: kontaktai. Prekiaujame pripažintų gamintojų (HCT Technology, Nussbaum, Herrmann) įranga. Taip pat galite pastebėti, jog kai kurioms autoservisų priemonėms taikome akciją – tad būtinai pasidomėkite šiomis palankiomis sąlygomis, kuriomis Autoservisuiranga.com svetainėje parduodama speciali įranga garažams ir autoservisams ir ne tik – mūsų produktus gali įsigyti visi, besidomintys automobilių serviso darbais ir laisvalaikiu mėgstantys tvarkyti senovinius ar paprastus automobilius. Su BPG automobilių remonto įranga kiekvienas automobilių gerbėjas pajus didžiausią darbo džiaugsmą ir malonumą.

Mes siūlome galimybę už prekes atsiskaityti dalimis arba net gi pristatymo metu grynaisiais. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams 100 procentų produktų kokybės garantiją ir bene pigiausią pristatymą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Plungėje, ir kt. miestuose).

Konkurencinga kaina įsigytą įrangą greitai ir operatyviai pristatysime nurodytu adresu į jūsų autoservisą ar garažą, ir suteiksime galimybę čia pat vietoje atsiskaityti už užsakymą grynaisiais.

Biznio partnerių grupė“ - tai pagal kiekvieno finansines galimybes prieinama aukštos kokybės autoservisų įranga, praversianti tiek profesionaliuose automobilių servisuose, tiek mėgėjų ir auto gerbėjų garažuose. Pas mus geriausia kaina galima įsigyti tiek naują, tiek naudotą puikios būklės ir funkcionalią automobilių remonto įrangą.

 

Kodėl čia perkami domkratai yra vertingas pirkinys?

  • Automobilių keltuvai pristatomi “nuo durų – iki durų” visoje Lietuvoje;
  • 10 metų aktyvaus darbo patirtis autoservisų įrangos srityje;
  • Visoje Lietuvoje teikiame automobilių keltuvų, kitos įrangos priežiūros ir remonto paslaugas;
  • Mūsų automobiliniai keltuvai turi ypač platų asortimentą;
  • Kiekvienam priimtina kaina ir orientacija į klientą – dvi pagrindinės priežastys, kodėl didžioji dalis klientų mus rekomenduoja vieni kitiems;
  • Mūsų tiekėjų sąraše - tik žinomi ir patikimi gamintojai;
  • 24/7 nemokamai konsultuojame klientus;
  • Pagalba klientui – mums yra svarbiau nei ramus „nesutrukdytas“ savaitgalis;
  • Aptarnaujame Vilniuje ir kituose miestuose.

Domina domkratai, jų techniniai duomenys ar tikslios kainos? Kreipkitės tiesiogiai: kontaktai.

Domkratas BPG-TQ22001 – tai sunkvežimiams skirtas keltuvas, pakelia iki 22 t svorio.

Domkratas sunkvežimiams BPG-TQ22001

Platforma TP05001 – pakelia iki 500 kg svorio.

Pakėlimo platforma TP05001

Domkratas BPG-SLX30 – tai hidraulinis, žirklinis domkratas, kuris pakelia net iki 3t svorio.

Hidraulinis žirklinis domkratas BPG-SLX30

Domkratas BPG-SLX1000 – tai žirklinis, hidraulinis domkratas.

Hidraulinis žirklinis domkratas BPG-SLX1000

Domkratas krovininiams automobiliams. Svoris: 57 kg.

Krovininių automobiļių domkratas TRA25-2

Pneumatinis domkratas BPGTR1813 – tai domkratas su 3 oro pagalvėm, pakeliantis iki 2t svorį. Oro pagalvės spyruoklė tarnauja daugiau nei 100 000 suspaudimų.

Pneumatinis domkratas BPGTR1813

Galingas Daniškas hidraulinis domkratas, pakeliantis iki 3 t svorio. Kėlimui galima naudoti rankeną arba pedalą. Turi plastmasinius ratukus, galinių ratų padėtis plati, dėl to domkratas yra stabilus.

Hidraulinis domkratas BPGT83505

Galingas domkratas, skirtas automobiliams kelti iki 44 cm aukščio, iki 2 t svorio. Veikia suspausto oro pagalba. Labai paprasta naudoti.

Pneumatinis domkratas BPG-TRA1724, 2t

Galingas domkratas, skirtas autoservisams, garažams ar dirbtuvėms. Maksimali domkrato apkrova 3000 kg.

Hidraulinis domkratas BPGT83003C, 3000kg

Pavarų dėžės hidraulinis keltuvas BPG05H - patikimas pagalbininkas pavarų dėžių remontui. Keliamoji galia 0,5 t.

Pavarų dėžės hidraulinis keltuvas BPG05H, 500kg kėlimo galia

Žirklinis keltuvas BPG3LX30 - kėlimo įrenginys su patikima elektrohidrauline pavara, kėlimo galia iki 3 t.

Žirklinis keltuvas BPG3LX30

4 kolonų keltuvas BPG4L35 - kėlimo įrenginys su patikima elektrohidrauline pavara, kelia iki 3.5 t.

4 kolonų keltuvas BPG4L35

Dviejų kolonų elektrohidraulinis keltuvas BPG-2.5AL30 su sinchronizacija apačioje, su elektromagnetine paleidimo fiksavimo sistema. 4T keliamoji galia.

Hidraulinis 2 kolonų keltuvas BPG-2.5AL30

BPG rekomenduoja -22% iki 2017-03-31

Dviejų kolonų hidraulinis keltuvas "Premium BPG004T". Keltuvo maksimali kėlimo galia - 4 tonos.

Keltuvas didelė kėlimo galia "Premium BPG004T" - Akcija!

Dviejų kolonų elektrohidraulinis keltuvas su dideliu pagrindiniu rėmu ir elektromagnetine paleidimo fiksavimo sistema. 4T keliamoji galia.

Elektrohidraulinis galingas keltuvas BPG-GC-3.0S